Mistrzostwo Polski!

W dniach 8-9 czerwca w Myśliborzu odbyły się Motorowodne Mistrzostwa Europy
w klasie O-700, GT-30 oraz Mistrzostwa Polski w klasach O-125, S-550, OSY-400.

Tym razem uczestnikom sprzyjała pogoda a zawody przebiegły bez żadnych problemów. Pierwszego dnia odbyły się po dwa biegi klas mistrzowskich oraz jeden bieg klasy O-125, w którym Sebastian zajął 1. miejsce. Dobra passa sprzyjała naszym motorowodniakom także drugiego dnia zawodów.

Po zwycięstwach w drugim i trzecim biegu Sebastian wywalczył tytuł MISTRZA POLSKI w sezonie 2013.

W klasie O-700 Tadeusz Haręza zajął 8 miejsce, natomiast w klasie GT-30 Marcin Szymczyk zdobył brązowy medal.

225 pkt.

Sezon motorowodny w pełni i jeszcze w czerwcu, w dniach 22-23 w Czeskich Roudnicach druga eliminacja Mistrzostw Europy. Mamy nadzieję, że tak udane starty w Myśliborzu to zwiastun dalszych sukcesów całej ekipy z Trzcianki.